خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
صحت

در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴۰ تن به ویروس کرونا مبتلا شده اند

Nov 21, 2020 - 15:10
کابل (پژواک، اول قوس ۹۹): وزارت صحت عامه مى گويد که در يک شبانه روزگذشته، ۱۴۰ واقعۀ جدید بیماری کرونا در کشور ثبت گرديده و ٥٢ فرد مبتلا به اين ويروس، دوباره صحت ياب شده اند.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۶ واقعه مثبت ویروس کرونا در افغانستان ثبت شده است

Nov 20, 2020 - 14:56
کابل (پژواک، ۳۰عقرب ٩٩): وزارت صحت عامه، از ثبت ۱۸۶ واقعۀ جدید بیماری کووید- ۱۹ در یک شبانه روز گذشته خبر داده می گوید که در این مدت از اثر این بیماری ۱۳ تن در کشور جان باخته اند. به اساس معلومات وزارت صحت عامه، این ۱۸۶ مورد از جمع ۲۵۹۹ نمونۀ مشکوک...
ادامه مطلب

٢٥٣ واقعۀ جديد کرونا در افغانستان ثبت و ٥ تن جان باخته اند

Nov 19, 2020 - 14:42
کابل (پژواک، ٢٩ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٢٥٣ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٤١٧٧ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

مبتلايان ويروس کرونا در جهان از ٥٦ ميليون گذشت

Nov 19, 2020 - 14:36
کابل (پژواک، ٢٩ عقرب ۹۹): تعداد بيماران ویروس کرونا در جهان، به بيش از ٥٦ ميليون تن رسيده، که ٢٠ درصد شان تنها در امريکا مى باشند.
ادامه مطلب

یک رضاکار معلول در غزنی براى پیداکردن خون به بیماران همکاری میکند

Nov 18, 2020 - 19:00
شهرغزنی (پژواک، ٢٨ عقرب ٩٩): یک باشندۀ معلول در ولسوالی قره باغ ولایت غزنی، از پنج سال بدینسو در پیداکردن خون برای بیماران مردم، به شکل رضاکارانه همکاری می کند.
ادامه مطلب

براى مقابله با موج دوم کرونا، تالارهای عروسی تا پایان قوس بسته میشود

Nov 18, 2020 - 18:52
کابل (پژواک، ٢٨ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه می گوید که به اساس تصمیم کابینه، برای جلوگیری از گسترش موج دوم ویروس کرونا، تالارهای عروسی که عوامل مهم گسترش این ویروس است، تا پایان ماه قوس تعطیل می شود.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته، ٢٤٣ تن در افغانستان به ویروس کرونا مبتلا شده اند

Nov 18, 2020 - 14:13
کابل (پژواک، ٢٨ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٢٤٣ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٣٩٢٤ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته، ٢١٣ واقعۀ مثبت ویروس کرونا در کشور ثبت گرديد

Nov 17, 2020 - 14:11
کابل (پژواک، ٢٧ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ٢١٣ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ٤٣٦٨١ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

امسال از اثر ناامنی و کرونا واقعات مثبت پولیو در کندهار دو برابر افزایش یافته است

Nov 16, 2020 - 17:36
کندهار (پژواک، ۲۶ عقرب ۹۹): در سال جاری در ولایت کندهار، ۱۴ واقعۀ مثبت پولیو در اطفال ثبت شده است؛ در حالیکه در جریان سال گذشته در این ولایت، جمعاً شش واقعۀ مثبت ثبت شده بود.
ادامه مطلب

در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ تن به اثر ویروس کرونا فوت کرده اند

Nov 16, 2020 - 14:34
کابل (پژواک، ۲۶ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۲۲۸ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۳۴۶۸ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

پول حق الخطر۷۲ کارمند مستحق کابل امبولانس، بر ۱۵۸ تن تقسیم شده است

Nov 16, 2020 - 11:55
کابل (پژواک، ۲۶عقرب۹۹): پول حق الخطر چهار ماهۀ ۷۲ نرس و رانندۀ کابل امبولانس که در موج اول ویروس کرونا برای آنها منظور شده بود، خلاف طرزالعمل وزارت صحت عامه، بر ۱۵۸ کارمند این اداره تقسیم شده است.
ادامه مطلب

٢٠٥واقعۀ مثبت کرونا در٢٤ ساعت گذشته ثبت و١٢ تن جان باخته اند

Nov 15, 2020 - 18:05
کابل (پژواک، ۲۵ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۲۰۵ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور و فوت ۱۲ تن بیماران ناشی ازابتلا به این ویروس خبرداد. به اساس معلومات اين وزارت، در ۲۴ ساعت گذشته از۶۹۱ نمونۀ های مشکوک ويروس کرونا که در...
ادامه مطلب

در نيمروز کودکى با چهارپا و چهاردست متولد گرديد

Nov 15, 2020 - 17:38
زرنج(پژواک، ٢٥ عقرب ٩٩): مسئولان شفاخانۀ ولايتى شهر زرنج مى گويند که صبح امروز يک نوزاد با يک تنه و يک سر،چهار پا و چهار دست متولد گرديده است. ليلما يک تن از قابله ها در شفاخانۀ ولايتى شهر زرنج به آژانس خبرى پژواک گفت:« صبح امروز مادرى را ولادت...
ادامه مطلب

بيش از چهل درصد کودکان افغان از سوء تغذى مزمن رنج مى برند

Nov 15, 2020 - 16:43
کابل(پژواک،٢٥عقرب ٩٩): کمپاين يکساله به هدف کاهش سو ء تغذى در نزد کودکان و مادران در کشور درحالى آغاز يافت که بيش از چهل درصد کودکان ازسو ء تغذى مزمن و ٢٥ درصد مادران از کم خونى رنج مى برند. در این کمپاین زیرنام « تغذیه سالم برای همه» که از سوی...
ادامه مطلب

"جلو هزینه های بیجا به نام آگاهی عامه در مورد کرونا باید گرفته شود"

Nov 14, 2020 - 18:08
مزارشريف (پژواک، ٢٤ عقرب ۹۹): باشندگان برخی ولسوالی های ولایت بلخ، از نبود خدمات صحی در مناطق شان شکایت دارند و می گویند که در این مورد، با مشکلات زیاد رو به رو هستند.
ادامه مطلب

تعداد فوتی های ویروس کرونا در افغانستان، از مرز ۱۶۰۰ تن گذشت

Nov 14, 2020 - 14:27
کابل (پژواک، ۲۴ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۶۶ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۳۰۳۵ واقعه رسيده است. به اساس معلومات اين وزارت، در ۲۴...
ادامه مطلب

واقعات مثبت ویروس کرونا در جهان به بیش از ۵۳ ميليون رسید

Nov 14, 2020 - 14:26
کابل (پژواک، ٢٤ عقرب ۹۹): تعداد بيماران کووید - ۱۹ در جهان، به بیش از ۵۳ ميليون رسیده و تا حال، از اثر این بیماری بیش از ۱.۳ میلیون تن جان باخته و بیش از ۳۴ میلیون تن دیگر دوباره صحت یاب شده اند.
ادامه مطلب

در ٢٤ ساعت گذشته ١٧٤ واقعۀ مثبت کرونا و چهار فوتی به ثبت رسیده است

Nov 13, 2020 - 15:07
کابل (پژواک، ٢٣ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه از ثبت ١٧٤ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس به ٤٢٩٦٩ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

"سالانه حدود ۵۰۰ میلیون دالر برای تداوی مريضان از کشور بيرون برده می‌شود"

Nov 12, 2020 - 16:13
کابل (پژواک، ۲۲ عقرب ۹۹): نامزد وزیر صحت عامه، در مراسم افتتاح کار احداث یک مهمان خانه، برای داکترانی که از بیرون کشور برای آموزش داکتران به افغانستان می‌آیند، گفت که سالانه حدود ۵۰۰ میلیون دالر برای تداوی مريضان از افغانستان، بیرون برده می‌شود.
ادامه مطلب

در ٢٤ ساعت گذشته ۱۸۶ واقعۀ مثبت کرونا و ۱۰ فوتی به ثبت رسیده است

Nov 12, 2020 - 13:43
کابل (پژواک، ۲۲ عقرب ۹۹): وزارت صحت عامه، از ثبت ۱۸۶ واقعۀ جدید بیماری کرونا در یک شبانه روز گذشته در کشور خبر داده و می گوید که تا کنون در افغانستان، تعداد واقعات مثبت ثبت شدۀ اين ويروس، به ۴۲۷۹۵ واقعه رسيده است.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement