خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

بخش صوتى

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)
بازسازى

ساختمان مکتب کودکان مهاجر عودت کننده در پروان ساخته شد

Nov 19, 2020 - 13:32
چاریکار (پژواک، ۲۹ عقرب ۹۹): در پروان، ساختمان یک مکتب ابتدائیه که به کمک ۱۸۶هزار دالر امریکایی کمیساری عالی سازمان ملل متحد در امور پناهنده‌گان ساخته شده است، امروز به بهره برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

شاروالی کابل: کار بررسی چگونگی تخلفات ساختمانی در شهر کابل آغاز شد

Nov 15, 2020 - 14:56
کابل(پژواک،۲۵عقرب۹۹): به دنبال فيصلۀ نشست امنيتى که جلوگيرى ازساختمان هاى غيرقانونى را مسئوليت رياست تحقيقات جنايى و شاروالى کابل خوانده، بررسى چگونگى تخلفات ساختمانى درشهرکابل امروز ازسوى اداره شاروالى آغاز شده است .
ادامه مطلب

توسط اسناد جعلی در خوست قرارداد پروژۀ ١٠٧ ميليون افغانی انجام شده است

Nov 14, 2020 - 16:27
شهر خوست (پژواک، ۲۴ عقرب ۹۹): یافته های پژواک نشان می دهد که قرارداد پروژۀ یک دیوار استنادی منظور شده که توسط وزارت احیا و انکشاف دهات در ولایت خوست صورت گرفته و هزینۀ آن، بیش از (۱۰۷) میلیون افغانی میباشد، توسط اسناد جعلی انجام شده است.
ادامه مطلب

کار ساخت مرکز تحقیقاتی امام اعظم (رح) در پروان آغاز شد

Nov 14, 2020 - 15:07
چاریکار(پژواک، ۲٤ عقرب ۹۹): کار ساخت مرکز تحقیقاتی امام اعظم (رح)، با گذاشتن سنگ تهداب یک مسجد- که ۵۶ میلیون افغانی هزینه می برد- امروز در منطقۀ خواجه سیاران مرکز پروان آغاز شد. فضل الدین عیار والی پروان، در مراسم تهدابگذاری گفت که ساخت مرکز...
ادامه مطلب

نخستین پارک تفریحی برای اطفال در مرکز دایکندی ايجاد شد

Nov 11, 2020 - 18:09
نیلی (پژواک، ۲۱ عقرب ۹۹): پارک تفریحی برای اطفال که به هزینۀ چهار عشاریه نُه میلیون افغانی در مرکز دایکندی ساخته شده است، امروز به بهره برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

گزارش پژواک، والى هرات را وادار کرد که از بند پاشدان ديدن کند

Nov 10, 2020 - 18:11
هرات (پژواک، ٢٠ عقرب ٩٩) : پس از نشر گزارش آژانس خبری پژواک در مورد تهدیدهای امنیتی بالای بند پاشدان، والی هرات با شماری از مسئولان محلی، برای بازدید از روند کار این بند، به قریۀ پاشدان ولسوالی کرخ هرات رفت. سید وحید قتالی والی هرات، امروز ٢٠ عقرب...
ادامه مطلب

روند برداشتن موانع از پياده روها در شهر شبرغان آغاز شد

Nov 07, 2020 - 17:29
شبرغان(پژواک، ١٧ عقرب ٩٩): مقام ولايت جوزجان، از آغاز روند برداشتن موانع داخل پياده روها و جمع آورى دست فروشان در شهر شبرغان که بى نظمى را ايجاد کرده بودند، خبر مى دهد. مولوی لطف الله عزیزی والی ولایت جوزجان، که با شمارى از مسئولین ذیربط حکومتى در...
ادامه مطلب

٩٧ مکتب در هرات به بهره برداری سپرده شد

Nov 05, 2020 - 15:19
شهرهرات (پژواک، ١٥ عقرب ٩٩): در ولايت هرات، ٩٧ باب مکتب که در جریان دو سال گذشته ساخته شده است، به بهره برداری سپرده شد.
ادامه مطلب

کار اعمار سرک کابل- جلال آباد در ۱۰ سال، ۴۰ درصد انجام شده است

Nov 04, 2020 - 17:52
جلال آباد (پژواک، ١٤عقرب ۹۹): مقامات وزارت فوایدعامه می گویند که ناامنی در ولسوالی های حصارک، شیرزاد و خوگیانی ولایت ننگرهار، روند کار اعمار سرک لین دوم کابل- جلال آباد را به تعویق انداخته است.
ادامه مطلب

به ارزش نزديک به دو ميليارد افغانى ترمیم آبدات تاریخی در کشور جريان دارد

Nov 02, 2020 - 11:36
کابل (پژواک، ١٢ عقرب ٩٩) : شرکت انکشافى ملى مى گويد، به ارزش نزديک به دو ميليارد افغانى ترمیم آبدات تاریخی در کشورجريان دارد که کارساخت و سازتعداد زیادی از این پروژه ها عنقریب تکمیل خواهد شد.
ادامه مطلب

در دو ولسوالى دايکندى ده پروژۀ آبرسانى تطبيق ميگردد

Oct 27, 2020 - 18:13
نيلى(پژواک،٦ عقرب ٩٩): منابع محلى در دايکندى مى گويند که به زودى، کار ده پروژۀ آبرسانى به هزينۀ بيش از ١٢ميليون افغانى در اين ولايت آغاز مى شود.
ادامه مطلب

والی نیمروز: تلاش هایى وجود دارد تا مانع ساخت بند کمال خان شوند

Oct 25, 2020 - 10:50
کابل(پژواک،٤ عقرب ٩٩): والى نيمروز در ویدیوکنفرانس با رييس جمهور غنى گفت که تلاش هایى وجود دارد تا مانع ساخت بند کمال خان در اين ولايت شوند.
ادامه مطلب

به هدف مدیریت آب‌های سطحی حدود دو میلیون خندق در اطراف کابل کنده شده است

Oct 20, 2020 - 16:01
کابل (پژواک، ٢٩ ميزان ٩٩): اداره انکشاف ملى مى گويد که بیشتر از ١،٩ میلیون خندق و ٢٥ بند کوچک آب گردان، جهت کنترول آبهای سطحی در پروژۀ مدیریت آبریزه های شهر کابل، حفر گردیده است.
ادامه مطلب

وزارت شهرسازی با پرداخت معاش انجنیران معترض موافقه کرد

Oct 18, 2020 - 16:47
کابل(پژواک،۲۷میزان۹۹): تظاهرات ده ها انجنیر وزارت شهرسازی پس از آن پایان یافت که این وزارت رسماً بر بنیاد مکاتیب چندین اداره و کمیسیون اصلاحات اداری، از وزارت مالیه خواستار پرداخت معاش امتیازی این انجنیران شد. ۸۸ انجنیر یادشده که در سال ۱۳۹۵ از...
ادامه مطلب

باشنده هاى سنگ تخت دايکندى از پول شخصى خود، يک مرکز صحى ساخته اند

Oct 14, 2020 - 16:34
نيلى(پژواک، ٢٣ ميزان ٩٩): تعمير یک مرکزصحی که به کمک مالى مردم در ولسوالى سنگ تخت ولايت دايکندى ساخته شده است، امروز به رياست صحت عامۀ اين ولايت تسليم داده شد.
ادامه مطلب

یک سب ستیشن برق در هلمند به سرقت رفته است

Oct 12, 2020 - 13:39
لشکرگاه (پژواک، ٢١ میزان ٩٩): مقامات ریاست برق هلمند می گویند که تجهیزات یک سب ستیشن برق که با میلیونها دالر ساخته شده بود، در منطقه دو راهی هلمند-قندهار، به سرقت رفته است.
ادامه مطلب

ساختمان یک مکتب به هزینۀ ۴۳ میلیون افغانی در کاپیسا ساخته می شود

Oct 10, 2020 - 13:49
چاریکار\محمودراقی (پژواک، ۱۹میزان۹۹): ساختمان یک مکتب به هزینۀ ۴۳ میلیون افغانی، در کاپیسا ساخته می شود و دو پروژۀ ساختمانی در پوهنتون پروان، به هزینۀ هشت میلیون افغانی تکمیل شده است.
ادامه مطلب

مسجد تاریخی امیرعلی شیرنوایی بازسازى شد

Oct 07, 2020 - 16:03
شهر هرات (پژواک، ١٦میزان٩٩): مسئولان محلی در هرات، از بازسازی مسجد تاریخی امیرعلی شیرنوایی این ولایت، خبر می دهند.
ادامه مطلب

کار ساخت ۴۶۰۰ متر دیوار احاطه استوپۀ تخت رستم در سمنگان آغاز شد

Oct 07, 2020 - 14:35
ایبک (پژواک، ۱۶ میزان ۹۹): چهار هزار و ششصد متر دیوار احاطه استوپۀ سنگی تخت رستم در ایبک مرکز ولایت سمنگان، به هزینۀ حدود ۳۸ میلیون افغانی ساخته می شود.
ادامه مطلب

تعمیر یک لیسه در مرکز سمنگان به کمک آلمان ساخته شد

Oct 04, 2020 - 15:56
ایبک (پژواک، ۱۳ میزان ۹۹): ساختمان لیسه نمبر دوم شهر ایبک مرکز ولایت سمنگان، با هزينۀ ۴۲۷ هزار دالر امریکایی کمک کشور آلمان، اعمار گرديد.
ادامه مطلب

اعلانات

Advertisement